Добрі справи Матусівської ОТГ. Немає нічого кращого, аніж дитячий сміх.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!

09:41 11.10.2018

Матусівська ОТГ вивчала досвід організації безпеки населення в місцевих громадах на Донеччині

Представники трьох областей України – Кіровоградської, Миколаївської та Черкаської – завітали на Донеччину з метою вивчення досвіду створення та діяльності центрів безпеки громадян. Організатором навчальної поїздки виступив Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Розпочався навчальний візит з офісу Донецького ЦРМС, де представникам інших регіонів України розповіли про стан децентралізації у Донецькій області. Про реформу учасникам поїздки розповідав Артем Вівдич, директор Донецького ЦРМС. Про ефективне залучення бюджетних коштів як інструмент у створенні Центрів безпеки говорив Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького ЦРМС. Під час семінару в Краматорську гостям презентували обласну програму зі створення Центрів безпеки, познайомили з реалізацією проектів у сфері безпеки в громадах програмою розвитку ООН.

15:33 03.10.2018

Матусівська ОТГ взяла участь у програмі стажування представників об'єднаних громад з Черкаської, Запорізької та Хмельницької областей на тему: "Децентралізація на практиці: вчимося один від одного"

До Чернівців завітали представники громад Запорізької, Черкаської та Хмельницької областей. В перший день вони мали зустріч в Чернівецькій ОДА з заступником голови ОДА - І. Богатирцем та директором департаменту регіонального розвитку Віктор Подорожний , в вході зустрічі гості ознайомилися з роботою ОДА в напрямку підтримки громад, а також із загальним станом процесу децентралізації в Чернівецькій області. Після зустрічі в ОДА, гості відвідали Чернівецький Центр розвитку місцевого самоврядування, де радниця з юридичних питань Виктория Чебан розповіла про роботу центру, а радник з фінансових питань Дмитро Прокопецьознайомив гостей з основними аспектами наповнення бюджетів громад нашої області.

15:32 03.10.2018

25 вересня 2018р. в Матусівській ОТГ відбувся семінар на тему "Особливості надання соціальних послуг неселенню", семінар-тренінг для активних громадян ОТГ провела начальник відділу організаційно-правової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб Пона Людмила. На семінарі розглянули нові підходи до надання соціальних послуг, визначали соціальні потреби громади, шляхи функціювання та склали перспективний план розвитку соціального обслуговування населення.

15:30 03.10.2018

Матусівська ОТГ вивчала досвід організації безпеки населення в місцевих громадах на Прикарпатті в Івано-Франківській області

Протягом трьох днів на Прикарпатті на запрошення Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування делегації представників об’єднаних територіальних громад від Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування та Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування вивчали досвід організації безпеки населення в місцевих громадах за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

15:27 03.10.2018

17 вересня Черкаська міська організація «Вільний простір», яка є партнером Британської ради у Черкаській області по впровадженню компоненту проекту  «Активні громадяни» провела тренінг для активістів Матусівської ОТГ

17 вересня Черкаська міська організація «Вільний простір», яка є партнером Британської ради у Черкаській області по впровадженню компоненту проекту «Активні громадяни» провела тренінг для активістів Матусівської ОТГ

17 вересня Черкаська міська організація «Вільний простір», яка є партнером Британської ради у Черкаській області по впровадженню компоненту проекту  «Активні громадяни» провела тренінг для активістів Матусівської ОТГ. На початку семінару всі учасники, 32 жителя ОТГ , презентували себе, зазначаючи чим саме кожен може бути корисним для громади.

09:25 18.09.2018