27 липня - День медичних працівників
Шановні працівники медичної галузі! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Споконвіку більше за всі скарби світу цінувалося здоров’я людини. Тому професія медика завжди була, є та залишається однією з найнеобхідніших і шанованих. Немає вищого і благороднішого покликання, ніж повертати людям життя, особливо у такий складний час, як сьогодні. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Щирі вітання медичним працівникам Матусівської громади. Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною та почесною місією. Миру, щастя вам і добра! Слава Україні! Разом переможемо!11:15 26.07.2024