Перерахунок пенсійних виплат із першого березня 2024 року

Постановою від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році»  передбачено проведення індексації пенсій, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим віковим категоріям пенсіонерів.

14:27:39 12.03.2024

Субсидія

Відділ  « Центр  надання адміністративних         послуг»  Матусівської  сільської  ради  інформує:

13:02:56 25.01.2024

Дізнайтеся, де отримати послуги для аграріїв на Гіді

Займаєтеся сільським господарством та хочете отримати грант на теплицю або інші послуги? Про сервіси для агробізнесу дізнавайтеся на Гіді з державних послуг. За кілька кліків знаходьте інформацію, де отримати послугу та які документи взяти із собою.

09:15:51 21.11.2023