Цивільний захист

ОБЕРЕЖНО ОЖЕЛЕДИЦЯ!!!

Зима приносить не лише приємний білий сніг і потріскування морозу під підошвами. Ожеледиця на дорозі може виникнути щодня. Вона змушує бути уважними не лише водіїв, а й пішоходів, адже ризик травмування, коли під ногами слизько, є надто високим.

20:21:13 09.01.2020

Пам’ятка про сувору заборону спалювання сухої трави, сміття та інших відходів

Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій. Особливо у пожежно – небезпечний період (весняно – літній). Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою рослинністю, залишків опалого листя, сміття у населених пунктах та й за межами, заборонене законодавством України. Відповідальність за порушення цієї норми є передбачена Кодексом України, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподаткованих мінімумів і на посадових осіб – від сімдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

23:32:07 07.06.2019

Відділ з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій інформує Основні правила поведінки під час грози, сильного вітру, шквалів

Сильні вітри, шквали та смерчі - стихійне лихо, яке виникає в будь-яку пору року. Фактори небезпеки грози, сильного вітру, шквалів: травмування, а інколи і загибель людей; руйнування інженерних споруд та систем життєзабезпечення, доріг та мостів, житлових будівель,; перекидання телеграфних стовпів, виривання дерев та утворення завалів; знищення садів та посівів на полях.

23:36:51 06.06.2019