Дорогі співвітчизники!

Дата: 26.06.2020 23:14

Від себе особисто та від усього апарату сільської ради Матусівської ОТГ вітаю вас з Днем Конституції України.

28 червня 1996 року відбулася видатна історична подія - Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Основний Закон нашої Батьківщини закріплює суверенітет та цілісність держави, гарантує рівні права та свободи громадян.  І обов’язок кожного українця - поважати Конституцію та дотримуватися її положень.

Лише від нас залежить, якою бути Україні сьогодні і в майбутньому. Тільки завдяки спільним зусиллям, щоденній копіткій праці, єднанню ми зможемо вистояти у непростий час загрози суверенітету і цілісності держави, відновити мир та спокій на нашій землі.

Нехай у цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, зростає почуття гордості за свою країну. Від усієї душі зичу вам добра, достатку, миру, успіхів у всіх справах заради процвітання незалежної України!

Зі святом вас!

З повагою сільський голова Василь Колісник