Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

Дата: 04.07.2020 17:03

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Кожного дня ви, ризикуючи життям і здоров’ям, охороняєте громадський порядок, захищаєте, підтримуєте  і допомагаєте людям. Ваша праця є надзвичайно відповідальною, робота важкою та ризикованою справою. Бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного благополуччя, добра та злагоди, мирного неба й успіхів у вашій почесній службі.

Напередодні Дня Національної поліції України в приміщенні Шполянського відділення поліції відбулося урочисте привітання працівників поліції та поліцейських офіцерів громад. Перший заступник сільського голови Матусівської ОТГ Ірина Береза привітала поліцейських та вручила поліцейському офіцеру громади Вадиму Іванову грамоту за бездоганне виконання службових обов’язків.

Шановний Вадиме Юрійовичу, у День свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаємо мужності, витримки й наснаги, міцного здоровя та родинного тепла вам та вашим близьким!