ОСВІТА

День Святого Миколая

Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і малі – з нетерпінням чекаємо на зимові свята. День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво й інші святкові дні несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні.

11:09:59 20.12.2021

Свято Андрія

Свято Андрія – це одне з тих свят, де переплелися християнство та язичництво, тож друга назва цього свята – Калита. Так само називається обрядовий хліб, який випікається в цей день і має форму кола – символ сонця та нескінченності.

18:07:06 14.12.2021

Уроки доброчесності

Для чого бути доброчесним? Як це бути доброчесним? Як варто вчинити в тій чи іншій ситуації, коли рішення не є очевидним?

15:47:05 08.12.2021

День хустки

День української хустки відзначають у День Катерини (7 грудня) – одне з головних жіночих свят, оскільки ця свята вважається заступницею жіночої долі.

15:42:12 08.12.2021

Сьогодні святкуємо День сили й могутності української армії — День Збройних сил України.

Зараз наша армія відновлює свою боєздатність, а Україна оголосила про свої наміри вступити в НАТО. На сьогодні, відповідно рейтингу Global Firepower Index-2021, Збройні сили України за своєю боєздатністю займають 25-те місце серед 140 країн світу.

15:39:33 08.12.2021

16 днів проти насильства

У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорсткості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших. Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймі зменшити число зла. Для учнів 1класу практичним психологом сьогодні був проведений захід "Дружба -найцінніший скарб"

09:47:06 02.12.2021

#16_днів_проти_насильства

ПОНЯТТЯ «толерантність» або «терпимість» є досить актуальним в умовах сучасного життя. Проте, кожен і кожна з нас розуміє значення цього слова по-своєму і усвідомлює по-різному, а виховання толерантності є проблемою не одного десятиліття.

09:44:42 02.12.2021

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щороку 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом,який проводиться під різними гаслами, що відображають наявні проблеми, пов’язані із захворюванням. У 2021 році він проходить під девізом???? "Ліквідувати нерівність. Покінчити зі СНІДом. Припинити пандемії".????

09:05:46 02.12.2021