День хустки

Дата: 08.12.2021 15:42

День української хустки відзначають у День Катерини (7 грудня) – одне з головних жіночих свят, оскільки ця свята вважається заступницею жіночої долі.

Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці хустку. А дарма, адже українці споконвіку шанували та цінували хустку, використовували в обрядах, у побуті, для радісних та сумних подій. Хустка вважалася особливим сакральним предметом та реліквією, яку передавали з покоління в покоління. Люди здавна вірили, що хустка слугує оберегом. Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.

Ми разом з учнями також долучилися до цього свята і підтримали флешмоб “Одягни хустку – прикрась себе” та спробували створити свій дизайн хустки.