Звенигородське відділення УВД ФСС України у Черкаській області

Майже 75 тисяч працюючих жінок отримали від Фонду допомогу по вагітності та пологах

Під опікою Фонду соціального страхування України – майже 6 мільйонів працюючих жінок. Упродовж першого півріччя 2020 року 74,8 тисяч з них перебували у декретній відпустці і отримали від ФССУ допомогу по вагітності та пологах.

10:17:23 23.07.2020

Фонд компенсував застрахованим особам втрачений заробіток за 38 тисяч днів ізоляції від COVID-19

Понад 6 тис. застрахованих українців знаходились на самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії COVID-19, з них майже 1,5 тис. – медичні працівники. Кожен із них отримав від Фонду соціального страхування України компенсацію втраченого за цей час заробітку – на сьогодні ФССУ профінансував понад 38 тисяч днів ізоляції.

10:15:17 23.07.2020

Фонд профінансував страхові виплати для двох сімей, чиї рідні померли від профзахворювання на COVID-19

Для родини та батьків лікаря-анестезіолога з Одещини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету. Допомога була перерахована Фондом у рівних частинах особам, які мають на неї право, сьогодні, 16 липня. Кошти надійдуть на рахунки сім’ї упродовж декількох банківських днів.

21:56:41 20.07.2020

Охорона праці при збиранні врожаю

Розпочинається збирання ранніх зернових культур сільськогосподарськими підприємствами. Землі сільськогосподарського призначення знаходяться в обробітку у великих сільгосппідприємствах, фермерських господарствах та приватних підприємців. Виконання сільськогосподарських робіт проводиться і новітньою технікою, і тією, що була в експлуатації у країнах Європи, так і технікою, яка була на експлуатації у колгоспах і яка застаріла як морально, так і фізично. Питання безпеки праці часто залишаються поза увагою роботодавців. Крім того необхідно враховувати і обмолот городів громадян, під час якого комбайнери знаходяться на самоконтролі.

18:02:58 10.07.2020

Майже 1,4 млн українців отримали від ФССУ матеріальне забезпечення у І півріччі

Фонд соціального страхування України профінансував надання допомог по тимчасовій втраті працездатності, допомог по вагітності та пологах, допомог через ізоляцію від COVID-19 і допомог на поховання для майже 1,4 млн працюючих українців упродовж перших шести місяців 2020 року.

18:01:04 10.07.2020

Видатки на щомісячні страхові виплати зросли на 17,6% за підсумками півріччя

Упродовж січня–червня 2020 року Фонд соціального страхування України направив майже 4,4 млрд гривень на щомісячні страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, або членів їх родин у разі смерті потерпілого. Це на 0,3 млрд грн, або 17,6% більше, ніж за той же період 2019 року.

17:58:00 10.07.2020

Лікарі-ФОП можуть видавати лікарняні тривалістю до 10 днів

Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності за листками непрацездатності, виданими лікарями закладів охорони здоров’я будь-якої форми власності, а також лікарями, які ведуть приватну медичну практику як фізичні особи-підприємці.

11:53:58 09.07.2020

Уряд затвердив зміни до бюджету ФССУ щодо виділення коштів на виплату допомог родинам померлих від COVID-19 медиків

Сьогодні, 01 липня, Кабінет Міністрів України затвердив зміни до річного бюджету Фонду соціального страхування України в частині виділення Фонду фінансової допомоги для проведення одноразових страхових виплат родинам медичних працівників, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2.

23:12:38 02.07.2020

Родини померлих від COVID-19 медиків отримали допомоги від Фонду соціального страхування України

Фонд соціального страхування України профінансував одноразові допомоги для двох родин медичних працівників, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

23:11:42 02.07.2020