Звенигородське відділення УВД ФСС України у Черкаській області

Фонд прийняв на оплату лікарняні на 1,8 млн грн для компенсації заробітку медикам, хворим на COVID-19

Гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати та послуги від Фонду соціального страхування України.

09:30:57 10.09.2020

Фонд профінансував одноразову допомогу для родини помічниці лікаря-епідеміолога зі Львівщини

Фонд соціального страхування України профінансував надання одноразової допомоги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у розмірі 219 тисяч 700 гривень для сім’ї помічниці лікаря-епідеміолога зі Львівщини, яка померла внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19. Кошти було перераховано ФССУ сьогодні, 31 серпня, допомога надійде на рахунок родини упродовж декількох банківських днів.

21:16:28 02.09.2020

21:16:14 02.09.2020

Оновлено договір про подання електронних документів до ФССУ

Для подання до Фонду соціального страхування України електронних документів, зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.

17:28:45 31.08.2020

Охорона праці при виконанні робіт з підвищеною небезпекою у каналізаційних колодязях

Внаслідок отруєння каналізаційними газами щороку реєструються  нещасні випадки із смертельними наслідками, які стались при виконанні робіт з ремонту й експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів. Велика частина з них – групові.

22:03:50 27.08.2020

Кількість померлих працівників зменшилась на 3,4% за підсумками січня–липня

За підсумками перших семи місяців 2020 року Фонд соціального страхування України надав допомоги на поховання родинам 6 254 застрахованих осіб, які померли у період трудової діяльності та чия смерть не пов’язана з виробничими факторами. Це на 3,4% менше, ніж за той же період 2019 року.

21:51:10 18.08.2020

Фонд соціального страхування не наділений повноваженнями щодо визначення належності до складу сім’ї померлого медичного працівника

За Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» держава забезпечує страхові виплати медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров'я.

10:59:13 06.08.2020

Фондом щороку фіксуються смертельні нещасні випадки внаслідок роботи в каналізаційних колодязях

Внаслідок отруєння каналізаційними газами щороку Фондом соціального страхування України реєструються виробничі нещасні випадки із смертельними наслідками, які стались при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів. Велика частина з них – групові.

23:29:15 28.07.2020

Фонд компенсував втрачений заробіток за 15 млн днів лікування

У січні–червні роботодавці подали до Фонду соціального страхування України на оплату заяви-розрахунки за 1,6 мільйонами листків непрацездатності. Застраховані українці провели на лікарняних у зв’язку із хворобою або травмою 14 мільйонів 906 тисяч 163 оплачуваних за кошти Фонду днів.

10:19:42 27.07.2020

Фонд продовжує нараховувати суми витрат на медико-соціальні послуги та здійснить виплати потерпілим після закінчення карантину або зняття обмежень

З 18 квітня 2020 року Фонд соціального страхування України на вимогу закону призупинив фінансування медичних і соціальних послуг та окремих виплат для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю та працюючого населення на період дії карантину. Обмеження накладено пунктом другим частини п’ятої прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2020 рік».

22:26:45 24.07.2020