Спеціалісти Пенсійного фонду провели прийом громадян Матусівської ОТГ

18 грудня в Центрі надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ провели виїзний прийом громадян начальник Шполянського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Борис Курінний та головний спеціаліст Шполянського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Наталія Бондаренко. Були надані консультації та роз’яснення щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, у тому числі щодо прав та обов’язків платника єдиного внеску та застрахованої особи. Відвідувачів цікавили питання переходу з одного виду пенсії на інший, умови зарахування трудового стажу та умови виходу на пенсію за віком.

19:09:40 18.12.2019

Ознайомлення учнів Матусівського НВК №1 з роботою Центру надання адміністративних послуг Матусівської громади

11 грудня з метою організації роботи щодо залучення та інформування населення на тему: «Що таке належний ЦНАП», для учнів старших класів було проведено екскурсію, під час якої вони на практиці ознайомились з організацією роботи ЦНАП, а саме: як здійснюється прийом заяв, видача документів, робота відділів.

11:31:09 12.12.2019

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Центр надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ повідомляє:

17:56:36 26.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Центр надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ повідомляє:

17:55:01 26.11.2019

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

16:59:29 11.11.2019

Підготовка до відкриття нового приміщення ЦНАПу

Центр надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ отримав офісні меблі в приміщення відділу в рамках програми «U- LEAD з Європою». Працівники заводу - виробника склали  та  встановили меблі,  згідно технічного завдання.

09:35:59 18.09.2019