До зведеного бюджету протягом січня – жовтня 2023 року надійшло 976,8 млрд грн

Платники продовжують підтримувати нашу державу у складний воєнний час, сумлінно перераховуючи податки. Завдяки їх відповідальній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує такі необхідні кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат нашим громадянам.

19:38:37 05.11.2023

Про коригування податкових зобов’язань, нарахованих при постачанні товарів

Чи має право постачальник відкоригувати податкові зобов’язання, нараховані при постачанні товарів особі, яка реорганізувалася шляхом злиття (приєднання), у разі повернення таких товарів правонаступником?

19:36:12 05.11.2023

Черкащина – у трійці лідерів поміж областей України за темпами росту надходжень до місцевих бюджетів

Про це зазначив сьогодні в.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід на нараді з головами громад Черкаського та Золотоніського районів, а також за участі керівників місцевих фінансових органів. – Головним досягненням нашої спільної роботи є те, що в умовах воєнного стану вдалось забезпечити позитивну динаміку та виконання доходів місцевих бюджетів, – зауважив Володимир Жаврід. – За 9 місяців платники Черкаської області вже перерахували до місцевих бюджетів більше 10,7 млрд грн. Якщо порівняти – у минулому році такий обсяг доходів був у середині грудня. Відтак темп росту до 9-ти місяців минулого року – 135 % і є третім серед областей України.

15:28:16 31.10.2023

ДПС: звертаємо увагу на необхідність дотримання законодавства у сфері розрахункових операцій

Під час організації та проведення контрольно-перевірочних заходів особлива увага приділяється виявленню фактів здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації особи як суб’єкта господарювання, а також вимог порядку проведення розрахункових операцій при здійсненні продажу товарів (для тих, хто потенційно має застосовувати РРО/ПРРО).

08:54:37 31.10.2023

Про контрольовані іноземні компанії

Чи визнається іноземна компанія контрольованою іноземною компанією (КІК), якщо ФО – резидент України є прямим власником цієї іноземної кампанії, але володіє часткою, що становить рівно 50 відсотків?

08:45:08 31.10.2023

Платникам податків Черкащини відшкодували більше мільярда гривень податку на додану вартість

Протягом січня – вересня 2023 року платниками Черкаської області заявлено до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 1 038,1 млн грн (на 490,6 млн грн більше, порівняно з показником за відповідний період минулого року). У цілому ж у січні-вересні 2023 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на загальну суму 1 052,1 млн грн, за аналогічний період 2022 року бюджетне відшкодування було отримано на загальну суму 348,1 млн грн.

15:22:33 30.10.2023

Громадський центр правосуддя Черкащини запрошує жителів Матусівської громади на зустріч

02.11.2023 о 13-30, запрошуємо жителів Матусівської громади на зустріч з профільними спеціалістами Громадського центру правосуддя. Зустріч відбудеться у приміщенні сільської ради.

09:34:51 30.10.2023

ГУ ДПС у Черкаській області: встановлено факт реалізації товарів через мережу Інтернет без видачі розрахункових документів

Працівники управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області провели фактичну перевірку одного з інтернет-магазинів, що здійснює діяльність у місті Черкаси. У ході перевірки було виявлено факт реалізації кондитерських виробів за готівкові кошти без видачі розрахункових документів.

14:40:45 27.10.2023