Робоча зустріч з фахівцем Благодійного фонду «Право на захист»

Дата: 02.08.2024 10:08

01 серпня в Матусівській сільській раді відбулась робоча зустріч з фахівцем Благодійного фонду «Право на захист» Оксаною Лізанець. Благодійний фонд є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства.

Під час зустрічі було розглянуто основні напрямки роботи фонду, а саме:

юридична, психологічна допомога, збір даних для партнерських грошових програм, моніторинг на пунктах перетину, в колективних центрах та громадах, захист прав людини, адвокаційні заходи на державному та міжнародному рівнях, а також надання гуманітарної допомоги.

Також фахівець донесла інформацію про грошову допомогу від УВКБ ООН ВПО, постраждалим від воєнних дій і тим, хто повернувся після вимушеного переселення.