«Податки. Армія. Перемога»: за участі податківців погасили марку

Дата: 01.07.2024 14:05

У Черкасах відбулося спецпогашення марки «Податки. Армія. Перемога» – за участі в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимира Жавріда, першого заступника Черкаської ОДА Наталії Кравченко та представників Черкаського центрального відділення Укрпошти.

За словами Володимира Жавріда, така подія є знаковою, оскільки в умовах війни, сплачуючи податки, ми тримаємо наш економічний фронт: «Сплата податків – це насамперед підтримка економіки та обороноздатності нашої держави. Тож, будьмо сумлінними платниками! Адже Перемога України залежить від кожного з нас».

Зауважимо, новий поштовий випуск «Податки. Армія. Перемога» вводять в обіг в межах всеукраїнської інформаційної кампанії «Наші податки – наш захист!».

Нові марки мають форму кола й квадрата. На них зображено монету НБУ номіналом 1 гривня, що трансформується в кулю. Також номінали зчіпки утворюють міжнародну абревіатуру UA.

Кількість зчіпок в аркуші – 3 (6 марок). Тираж – 210 000 примірників. Про це інформують в Укрпошті.

Знайти такі марки можна у відділеннях, філателістичних крамницях.