УВАГА! СОЦІАЛЬНИЙ АВТОБУС

Дата: 26.06.2024 14:28

Згідно рішення сесії Матусівської сільської ради № 49- 20  /VІІІ від 19.04.2024 «Про послугу з перевезення «Соціальний автобус» при Комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг Матусівської сільської  ради», рішення виконавчого комітету Матусівської сільської ради  від 02.05.2024 №62 «Про затвердження Правил надання послуги з перевезення «Соціальний автобус» з 01 липня 2024 року   в громаді стартує послуга “Соціальний автобус”, для надання транспортних послуг жителям громади та внутрішньо переміщеним особам, а саме:

- для перевезення осіб до соціально значимих об’єктів Матусівської територіальної громади та  міста  Шполи;

- для надання   ритуальних послуг.

Надання послуги “Соціальний автобус” здійснюється за попередньою заявкою в робочі дні з 8:00 до 15:00 год. за адресою: с. Матусів вул. Кравченка, 7, Центр надання соціальних послуг (приміщення ЦНАП) Матусівської сільської   ради, або за телефонами: 0673175317, 0985640045.

«Соціальний автобус» здійснюватиме перевезення щосереди за наявності більше 15 звернень громадян.

Маршрут руху: Станіславчик – Матусів (по вул.Т.Осьмачки, Хмельницького) – Шпола (поліклініка),

• поїздка 25 грн.

Відправлення: із Станіславчика – 8:30

зі Шполи – 13:00.

Прийом заявок розпочинається  01.07.2024 р.