6 червня в закладах освіти Матусівської ТГ пролунав останній дзвінок

Дата: 06.06.2024 12:27

Попри такі складні обставини, останній дзвоник залишається важливою подією для учнів, вчителів та батьків, символізуючи завершення ще одного навчального року й дає надію на мирне і спокійне літо.  Завершення навчального року завжди сповнене емоціями. Для більшості учнів останній дзвінок – це нагадування про прихід літніх канікул, а випускників він кличе у незвідану дорогу.
    Дорогі випускники, нехай вам вистачить сміливості та наполегливості твердо прямувати до обраної цілі! Світлої долі вам, щасливого життя під мирним небом!
Щиро вітаємо всіх освітян, учнів і батьків зі святом останнього дзвоника!
Дякуємо педагогам за щоденну працю, знання і досвід. За те, що вкладали особливий сенс у кожне слово і спрямовували молодь на їхньому шляху знань!
   Бажаємо всім мирного неба, щедрої долі, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!