Вітаємо переможців обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс

Дата: 10.05.2024 21:54

Щорічно з метою системного  впровадження електронних освітніх ресурсів у викладання навчальних дисциплін, формування цифрових компетентностей педагогічних працівників, проводиться обласний конкурс на кращий електронний освітній ресурс

Цей рік для ЗЗСО Матусівської ТГ став досить результативним .

ІІ місце у конкурсі на кращий електронний освітній ресурс зайняли:

Мазур Катерина Петрівна, учителька початкових класів Матусівського ліцею № 2, за електронний посібник «Вивчення фразеологізмів у 4 класі НУШ»

Полтавець Тетяна Володимирівна, директор,  учитель математики Матусівського ліцею № 1 , за розробку тестових завдань для перевірки знань з курсу «Фінансова грамотність».

Паращенко Людмила Володимирівна, вчитель біології та хімії Матусівського ліцею № 2 та Волинець Вікторія Володимирівна, заступник директора з виховної роботи, вчитель біології та хімії Матусівського ліцею № 2 , за електронний навчально-методичний посібник з використанням QR-кодів до теми «Травлення» 8 клас.

Зайняла ІІІ місце у конкурсі Броварська Ірина Василівна, учитель початкових класів Матусівського ліцею 1 Матусівської сільської ради, за електронний навчальний посібник «Про космос дітям та дорослим»

Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих звершень!