Дата: 03.05.2024 12:17

02 травня відбулось засідання виконавчого комітету  Матусівської ради, яке провела голова громади Леся Шаповал. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади. Члени виконавчого комітету затвердили фінансовий звіт Матусівської сільської ради за 1 квартал 2024 року. Згідно листа Звенигородської районної військової адміністрації Черкаської області  від 29.04.2024 №2229/01-28 на виконання Рішення Ради оборони Черкаської обласної військової адміністрації від 17.04.2024 №м-30-р/ДСК, у зв’язку із воєнним станом в Україні, необхідністю ощадного використання енергоресурсів, раціонального споживання електричної енергії та оптимізації режиму роботи зовнішнього вуличного освітлення, виконавчий комітет Матусівської сільської ради вирішив відключити вуличне освітлення у населених пунктах громади із 06 травня 2024 року.

Також у рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери, майнових питань, а саме:

-  про надання дозволу на вчинення  правочину в питаннях  нерухомого

майна  неповнолітньої дитини;

• про надання статусу дитини, яка постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  •  про затвердження акту обстеження прилеглої території до алеї Слави на кладовищі по вул.Кравченка-Польова в с.Матусів;
  •  про підсумки проходження опалювального сезону 2023-2024 років та заходи з підготовки  об`єктів соціальної сфери Матусівської територіальної громади  до стабільної роботи  в осінньо-зимовий період 2024-2025 років;

-  про завтердження Положення про ветеранський хаб (простір);

- про затвердження правил надання послуги «Соціальний автобус».