23 квітня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при гуманітарно-юридичному відділі Матусівської сільської ради

Дата: 23.04.2024 14:42

Атестація педагогічних працівників у 2024 році проходить згідно з новим документом – Положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України №805 від 09.09.2022 року.  Сьогодні відбудлось засідання атестаційної комісії, на якому  атестацію ІІ рівня проходила керівник Матусівського ліцею №1 Полтавець Тетяна Володимирівна, як вчитель математики й фінансової грамотності. Члени атестаційної комісії об’єктивно оцінили роботу Тетяни Володимирівни, виокремили напрямки особистісного розвитку, зазначили зростання її професійної майстерності.

За результатами засідання атестаційної комісії ухвалено:  Полтавець Т.М. відповідає займаній посаді, їй присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вчитель».

Вітаємо Тетяну Володимирівну з успішним проходженням атестації та бажаємо натхнення і нових творчих звершень!