До уваги Захисників, Захисниць та членів їх сімей!

Дата: 16.04.2024 15:58

Для вас працює відділ з питань ветеранської політики в управлінні соціального захисту населення Звенигородської районної державної адміністрації.

Основним напрямом роботи відділу є реалізація державної ветеранської політики у Звенигородському районі:

• надання статусу та видача посвідчень особам з інвалідністю внаслідок війни;

• надання статусу та видача посвідчень членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць;

• забезпечення соціальної та професійної адаптації ветеранів війни та членів їх сімей (безкоштовне навчання);

• виконання державних та обласних програм, дотримання законодавства про соціальний захист ветеранів та членів їх сімей;

• забезпечення психологічною реабілітацією;

• консультування, допомога ветеранам війни та їх родинам, членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць з питань отримання соціальних виплат, пільг.

Відділ з питань ветеранської політики це зручний та безбар'єрний простір для осіб з інвалідністю, які отримали травми, поранення при захисті Батьківщини. Надається допомога, консультація та направлення для забезпечення технічними засобами реабілітації, протезуванням, кріслами колісними тощо.

За консультацією з питань соціального захисту ветеранів війни та членів їх родин, встановлення статусу особи з інвалідністю, членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць та інших питань звертатися за телефоном відділу з питань ветеранської політики: +38 063 402 87 57,  адреса: м. Звенигородка, вул. Грушевського 135,  каб 18.