Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 13.04.2024 16:36

12 квітня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Матусівської сільської ради.   Присутні заслухали звіт директора КП «Відродження» Усика В.Я. про роботу підприємства за січень, лютий та березень 2024 року. Також члени виконавчого комітету розглянули та підтримали рішення:

• про надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі;
  • про затвердження акту обстеження доріг, щодо необхідності проведення ямкового  ремонту;
  •  про затвердження проектно-кошторисної документації щодо ремонту доріг громади способом підсипки щебенем;
  • про затвердження зразка, опису печатки Служби у справах дітей Матусівської сільської ради.
  • про затвердження проектно-кошторисної документації (укладка тротуарної плитки на Алеї Слави);
  • про затвердження графіка вивезення твердих побутових відходів комунальним підприємством «Відродження» на території Матусівської  сільської ради у квітні.
  • Фото без опису