Чергова перемога юного таланта!

Дата: 08.04.2024 15:54

Займатися музичним мистецтвом для юного мешканця нашої громади Олексія Бондаренка справжнє задоволення. Завдяки наполегливості та бажанню вдосконалюватися, Олексій показує досить високі результати на конкурсах та фестивалях. Незважаючи на свій юний вік, він може здивувати неповторною манерою виконання творів та грати на гітарі як справжній віртуоз. Підтвердженням цьому є ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА I СТУПЕНЯ VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «ПЛАНЕТА МРІЙ». Хоча заняття музикою відбирають у юного гітариста багато часу, але він все встигає, адже займається улюбленою справою, яка йому до душі. Коли є вільна хвилина, хлопець бере до рук гітару та відточує свою майстерність. Інколи свої заняття він супроводжує співом. До речі, це в нього непогано виходить. У першу чергу свої творчі виступи Олексій дарує своїм найріднішим людям, які підтримують його починання на мистецькій ниві.

Подяки від громадської організації «Культурно-освітній простір «СТАРТ АРТ» також отримали директор Матусівського будинку культури Володимир Сівак та викладач Анатолій Глек за вагомий внесок у справу духовного відродження, виховання підростаючого покоління, популяризацію музичного мистецтва та високий професіоналізм. Сільський голова Леся Шаповал привітала Олексія та його наставників із заслуженою перемогою, побажала наснаги, нових звершень та перемог. В якості подяки  Олексій отримав від Лесі Володимирівни заохочувальну винагороду.