Зі святом! З Днем народження, дорога Матусівська громадо!

Дата: 07.04.2024 16:26

Шановні мешканці Матусівської громади! Сьогодні ми разом відзначаємо сьому річницю з дня утворення нашої громади.

В цей непростий час, незважаючи на війну, Матусівська громада щодня доводить свою силу, єдність, гостинність, небайдужість. Наша громада - це усі ми.  Пишаємося  кожним, хто сьогодні у будь-який спосіб прагне допомогти Україні у важкий час. Дякуємо  усім, хто готує, шиє, надає прихисток, хто підтримує ЗСУ, хто долучається до благодійних акцій, хто сумлінно працює,  хто щодня наближає нашу перемогу. Матусівська громада  ні на день не припиняє реалізовувати проєкти, ремонтувати, не припиняє займатись благоустроєм населених пунктів. Громада живе. Громада розвивається. Життя триває, і ми разом наближаємо нашу перемогу. Ми різні, але у нас є дещо спільне - наша велика любов до рідного краю, до рідної громади. Разом ми – велика сила! Нехай Господь оберігає кожну родину, нехай збуваються мрії та реалізуються плани. Нехай процвітає наша громада, щедро квітує щоденними успіхами своїх жителів та радісними посмішками дітей. Зі святом! З Днем народження, дорога Матусівська громадо!