Сьогодні річниця загибелі Воїна Олександра Євтушина

Дата: 21.03.2024 08:45

Рік тому, 21 березня, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність при виконанні бойового завдання, загинув наш земляк Олександр Євтушин. Нічим не розрадити рідних та близьких Воїна, загиблого у пеклі війни, у якого попереду мало б бути довге і щасливе життя, якби не війна. Не пробачимо. Біль мами за сина, якого вбили на війні... біль родини. В цій біді немає байдужих. Це наш спільний біль, спільна втрата і спільне горе. Герої не вмирають, вони просто відходять у вічність і захищають нас з Небес. Їхня душа відчувається в кожному нашому подиху, в кожному стукоті серця. Вони залишаються з нами – щоб ми пам’ятали, якою ціною заплачено за кожний ранок, за кожний день.  Матусівська громада висловлює глибокі співчуття родині, батькам Олександра. Вічна пам'ять і слава Герою!