Шановні земляки, жителі Матусівської громади!

Дата: 24.02.2024 15:33

24 лютого виповнюється друга річниця  від початку злочинного повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну. Багато наших земляків нині у складі ЗСУ знаходяться на вогневих рубежах, відбиваючи атаки ненависного ворога. І хоч ми можемо  порівняно спокійно спати вдома, маємо світло, тепло, робимо звичні справи, але це тільки тому, що наші мужні воїни захищають нас вдень і вночі, щохвилини ризикують своїм здоров’ям і життям. Повномасштабне вторгнення окупантів стало кульмінацією загарбницької війни, яка триває з 2014-го року. За цей час багато наших земляків полягли, захищаючи країну. Комусь вони знайомі, комусь – друзі, комусь – рідні чи кохані люди. Але для кожного з нас вони – Герої. Закликаємо всіх вшанувати хвилиною мовчання пам'ять полеглих військових та цивільного населення, які віддали найцінніше , але пішли на небо нескореними. На знак скорботи просимо приспустити Державний прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах , підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності. Слава Україні! Героям Слава!