21 лютого – усіма народами Землі, згідно із рішенням ЮНЕСКО, відзначається День рідної мови

Дата: 21.02.2024 10:35

Міжнародний день рідної мови –  особливо значуще свято для нашої держави. Впродовж не одного століття в  історії українського народу, рідне слово зазнавало утисків та переслідувань. Але попре всілякі заборони, українське слово вистояло та відродилося! Наше слово набирало силу на пергаментах Нестора-Літописця, набуваючи всесвітнього значення під пером Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Івана Франка, Лесі Українки та багатьох видатних українців. Минуло чимало часу, перед тим, як рідна мова стала вільно використовуватися на нашій землі. Цим одним з найцінніших скарбів сьогодні може пишатися кожен громадянин нашої держави!

В рідному українському слові ми відчуваємо народну мудрість, високий дух пращурів та чарівну красу української природи. Без мови не може існувати та відбутися жодна особистість чи держава!

Збережемо рідне слово!