20 лютого відбулась 46 сесія Матусівської сільської ради VIII скликання

Дата: 21.02.2024 10:29

На початку роботи сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих внаслідок російської агресії захисників, захисниць та цивільних громадян України.  Під час засідання було розглянуто 38 питань порядку денного. Сесійному  зібранню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких були ретельно опрацьовані та розглянуті  питання порядку денного.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Матусівської сільської ради за 2023 рік. В ході засідання прийнято ряд програм: Програма підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок агресії російської федерації на 2023-2025 роки; Програма забезпечення учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та осіб які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та членів їх сімей житлом у 2021-2025 роках.

В ході роботи сесії депутатами затверджено та внесено зміни в ряд цільових програм, зокрема:  про внесення змін до рішення сільської ради від 07.12.2022 №31-4/УІІІ «Про затвердження Програми забезпечення правопорядку, запобігання і протидії корупції на території Матусівської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки; про внесення змін до рішення сільської ради від 19.03.2021 №7-3/УІІІ «Про затвердження Програми протидії тероризму на території Матусівської сільської ради Черкаської області»; про внесення змін до рішення сільської ради «Про комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2020-2024 роки»; про внесення змін до рішення сільської ради від 17.08.2023 №39-2/VIII «Цільова програма підтримки Збройних Сил України в 2023-2025 роках»; про внесення змін до рішення сільської ради про затвердження Програми ««Про надання одноразової  матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців  Матусівської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки»; про внесення змін до рішення сільської ради від 02.03.2023 року  №34-8/VІІI «Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Матусівської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки».

Затверджено рішення про надання матеріальних допомог  громадянам, які   виявили бажання проходити  військову  службу  у  Збройних  Силах та матеріальних допомог  на  лікування.  Депутати затвердили рішення про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення протипожежної сигналізації в закладах освіти громади.

Розглянуто земельні питання та прийнято рішення  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Результатом роботи сесії стало  ухвалення  проектів рішень з усіх питань порядку денного.