РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА МАСИЧА

Дата: 04.02.2024 21:26

5 лютого – трагічна дата для всієї Матусівської громади. Рік тому, 5 лютого 2023 року, під час виконання службового  обов'язку, внаслідок мінометного обстрілу, біля населеного пункту Красногорівка Покровського району загинув наш земляк Масич Олександр Валентинович, 1986 року народження. Обірвалося життя справжнього Патріота, надзвичайної і світлої Людини, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі. Олександр був щирим, доброзичливим, працелюбним, відкритим у спілкуванні, завжди готовим підтримати та прийти на допомогу. Понад усе любив свою родину, рідний край, українську землю. Мріяв про Перемогу і наближав її з усіх сил. Саме таким він залишиться в нашій пам’яті. Дуже боляче усвідомлювати, що його життя так рано обірвалось. Скільки доброго і світлого могло бути в нього попереду, але він віддав його, обороняючи Україну і всіх нас. Та смерть не зможе зруйнувати те, що залишив після себе наш Герой – добрі справи та світлу пам’ять про себе.

У річницю загибелі Олександра Масича просимо  жителів громади вшанувати  пам'ять Героя вдячним словом і молитвою. Пам’ятаймо про його жертовність ...

Вічна слава па пам'ять Герою!