ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ СІМ’Ї, РІДНИМ, БЛИЗЬКИМ, ДРУЗЯМ ТА ВСІЙ ШПОЛЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ З ПРИВОДУ ЗАГИБЕЛІ ВОЇНА ЄВГЕНІЯ ТУЛУМАНА

Дата: 23.01.2024 15:50

Знову трагічна звістка на нашій шполянщині… Шполянська громада втратила молодого, хороброго, сміливого Захисника… Євгеній Віталійович Тулуман, 04.07.1988 р.н., шполянин, загинув 20 січня 2024 року, під час бойових дій у Сватівському районі на Луганщині. Євгеній залишився назавжди вірним військовій присязі, адже, беручи участь в обороні нашої Батьківщини, захищаючи кожного з нас, віддав найцінніше – своє життя.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про загиблого Захисника стане сильнішим за смерть, і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Не забудемо…

На Шполянщині жалоба з 23.01 по 25.01.2024 року.

Про зустріч полеглого у рідному місті і поховання Героя сповістимо згодом за інформацією І відділення Звенигородського РТЦК та С - слідкуйте за повідомленнями.

Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який мужньо захищав Україну та кожного з нас.