Запрошуємо долучитися до обласного фото-челенджу «Майоріє прапор України!»

Дата: 15.01.2024 11:01

До участі у челенджі запрошуються:

Учасникам необхідно з 17 до 28 січня 2024 року розмістити допис на власних інтернет ресурсах (Facebook, Instagram, ТikTok), який має містити:

Із міркувань інформаційної безпеки під час війни фото з об’єктами критичної інфраструктури просимо не публікувати.

У дописі обов’язкове використання хештегів #ОЦТКІЕ_Черкаси #Майоріє_прапор_України з позначенням Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій за допомогою @ у Facebook.

Для отримання диплому учасника челенджу потрібно обовязково зареєструватися до 28 січня за посиланням:

://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFOGJNuqfXCjfNudBj9_w3qsU_BzJ7kPIcdYRm6LZG7AfAcQ/viewform?usp=sharing

Дипломи за участь можна буде завантажити на офіційній сторінці Центру з 1 до 29 лютого 2024 року.

Висвітлення/перепосилання дописів учасників здійснюватиметься на  офіційних інтернет сторінках Центру.

Центр туризму залишає за собою право використовувати світлини для розміщення на виставках та інших заходах, у соціальних мережах із зазначенням авторів.