44 сесія Матусівської сільської ради пройшла оперативно і злагоджено

Дата: 21.12.2023 16:32

20 грудні під головуванням сільського голови Лесі Шаповал відбулось 44 засідання сесії Матусівської сільської ради. На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих захисників та всіх, кого забрала війна. У ході сесійного засідання депутати затвердили Програму благоустрою населених пунктів  Матусівської сільської територіальної  громади на 2024 рік, Програми розвитку та  підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків»  Шполянської міської ради ОТГ на 2024 рік,  Програму розвитку та підтримки КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2024 рік, Програму  підтримки військовослужбовців,  зарахованих для  проходження  служби в Збройних Силах  України  на 2024 рік, Програму відшкодування витрат за пільгове перевезення автомобільним транспортом окремих категорій громадян на приміських маршрутах  загального користування Матусівської територіальної громади на 2024 рік,  Програму «Розвитку та підтримки комунального підприємства «Відродження»  Матусівської сільської ради на 2024 рік, Програму «Забезпечення заходів  та робіт територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення  на території  Матусівської  територіальної громади на 2024 рік», Програму реалізації реформи шкільного харчування      в підпорядкованих закладах освіти Матусівської сільської ради на 2024-2027 роки,  Програму розвитку та підтримки КНП «Матусівський ЦПМСД» Матусівської сільської ради ТГ на 2024 рік.

Також внесено зміни до Програми «Про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців Матусівської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки, до рішення сільської ради від 21.12.2021 року Програма підтримки КЗ «Центр надання соціальних послуг» Матусівської сільської ради на 2022-2025 роки,  до рішення сільської ради від 22.12.2022 №32-12/VIII  «Про затвердження Програми утримання  та ремонту автомобільних доріг комунальної власності Матусівської сільської територіальної громади на 2023-2024 роки»,   до рішення сесії від 19.11.2021 року «Програма соціального Захисту населення «Турбота» Матусівської сільської ради на 2021-2024 роки, до рішення сільської ради від 28.12.2021 №18-11/УІІІ про Програму  «Відзначення урочистих заходів на 2022-2025 роки».  На засіданні також були прийняті й інші важливі для життєдіяльності громади рішення, серед яких  бюджет Матусівської сільської  територіальної громади на 2024 рік, створення резервного фонду Матусівської сільської територіальної громади та затвердження Положення про використання коштів резервного  фонду бюджету Матусівської сільської територіальної громади, затвердження вартості харчування учнів та вихованців у підпорядкованих закладах освіти на 2024 рік, затвердження фінансового плану комунального підприємства на поточний рік та прогноз на наступні два роки та Порядок надання та використання коштів з місцевого бюджету  Матусівської сільської територіальної громади у вигляді фінансової підтримки комунального підприємства «Відродження» Матусівської сільської ради. Депутати не проголосували  за  припинення шляхом ліквідації юридичної особи  комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги»   Матусівської сільської ради.