В громаді оголошено триденну жалобу

Дата: 14.11.2023 13:14

МАТУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

вул.Кравченка, 7, с.Матусів Звенигородського р-ну Черкаської обл., 20630, E-mail:matusovrada@ukr.net

01-04/56

13.11.2023 року

Про оголошення триденної
 жалоби в зв’язку
із загибеллю
 захисника України, жителя с.Матусів

Відповідно до   ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку із загибеллю Семко Петра Борисовича, 03.04.1970 року народження, 09 листопада 2023 р., захищаючи Україну під час відбиття російської збройної агресії:

1. Оголосити триденну жалобу за загиблим захисником України Семко Петром Борисовичем на території Матусівської громади 13.11.2023, 14.11.2023 та 15.11.2023 р.

2. На знак скорботи на всіх адміністративних будівлях   Матусівської ТГ, на закладах і установах приспустити державні прапори України.

3. Обмежити на час жолоби проведення розважальних заходів та заборонити звучання розважальної музики на території Матусівської громади.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи, ТЕБ та НС Збризького І.П.

Сільський голова                                                          Леся ШАПОВАЛ