Допомагаємо пораненим військовим разом

Дата: 20.09.2023 15:55

Матусівська сільська рада постійно підтримує майстринь, які шиють одяг у шпиталі для поранених українських захисників: організовує збір тканини, а також допомагає коштами. Сьогодні  тканину для пошиття одягу пораненим  надала Звенигородська районна рада. Тканину доправив голова районної ради Сергій Струк швачці із Матусова Галині Олійник. Галина Олексіївна із вдячністю говорить, що   потреба у тканині є постійно, адже для військових потрібно пошити багато одягу, зокрема, серветки, штани  та  спідню білизну на зав’язках. Тканина потрібна будь-яка: і байка, і постільна білизна, і відрізи — з них легше шити, якщо шмат великий. Звісно, вона має бути натуральною і приємною до тіла. Потрібні також пледи, ковдри, наволочки. Велика вдячність жінкам, які знають про потреби військових та об’єдналися на пошитті білизни.