Шановні землекористувачі (жителі громади, які використовують земельні ділянки, городи)!

Дата: 07.09.2023 09:33

Звертаємося до вас з проханням   навести лад,  покосити та вирубати чагарники  на прибудинкових територіях та на узбіччях земельних ділянок, які є у вашому користуванні, згідно Правил благоустрою населених пунктів Матусівської сільської територіальної громади на 2023рік, затверджених рішенням сесії Матусівської сільської ради №32-8/VIII від 22.12.2022 року. В разі невиконання даного рішення порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Дбаймо про благоустрій нашої громади разом!