У Матусівському ліцеї № 2 відкрили Клас безпеки

Дата: 28.08.2023 14:07

Класи безпеки – це спільний Всеукраїнський проєкт Міністерства освіти та науки України і Державної служби з надзвичайних ситуацій. Проєкт спрямовано на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, отримання знань щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування вмінь надання домедичної допомоги. На відкритті класу безпеки у Матусівському ліцеї №2 були присутні фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Звенигородського районного управління ГУ ДСНС у Черкаській області. Найбільше захоплення у дітей викликало знайомство з оперативно-рятувальною технікою та спорядженням. Чимала кількість охочих виявила бажання на мить відчути себе рятувальником, примірявши захисний шолом бійця ДСНС, забратися в кабіну автомобіля. Правила дорожнього руху, перша медична допомога, пожежна безпека та цивільний захист — ці та багато інших корисних напрямків знань стануть у пригоді в повсякденному житті юних мешканців Матусівської громади. Адже  найважливіше завдання, як рятувальників так і педагогів – навчити дітей уникати небезпечної ситуації та вміти правильно поводитись у випадку її виникнення.