День Української Державності

Дата: 28.07.2023 12:44

Другий рік поспіль ми відзначаємо День Української Державності, на превеликий жаль, в умовах війни. Ще з часів князя Київського Володимира Великого і до сьогодення ми творимо історію нашої незалежної держави, відстоюємо наші права, свободу, територію, робимо все, що в наших силах для розвитку і процвітання нашої країни.

В Матусівській громаді мітинг до Дня української державності відбувся біля могил всіх полеглих воїнів-земляків, які віддали своє життя за вільну Україну. «День української державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, боротьбу за незалежність та єдність. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у  боротьбі за вільну Україну, будуємо майбутнє. Кожного українця - з його святом, з Днем української державності! Бажаю завжди вірити у свої сили,  любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє. СЛАВА УКРАЇНІ!», - зазначила у своїй промові голова громади Леся ШАПОВАЛ.