Підсумки роботи відділу ЦНАП за 1 півріччя 2023

Дата: 14.07.2023 13:46

За перше  півріччя  роботи   2023 році  відділом  ЦНАП Матусівської  сільської  ради  надано - 1347 послуг .

У  відділі ЦНАП  працює    державний  регістратор  який провів  за  перший квартал   2023 року – 324  реєстраційні  дії  у сфері Державної  реєстрації  речових  прав на  нерухоме  майно, 71 -  реєстраційна  дія у сфері  Державної  реєстрації   юридичних  осіб, фізичних  осіб- підприємців, надходження  до бюджету  громади  склали  61825.00    за 1 півріччя 2023р.

305 -  витягів видано про реєстрацію  місця  проживання.

9 -  осіб  отримали   матеріальну   допомогу  на лікування   згідно  програми  «Турбота» Матусівської  сільської  ради.

13 - сімей  військовослужбовців отримали  одноразову  грошову  допомогу  на вирішення  житлово-комунальних  потреб згідно  програми  « Турбота»,

107 - заяв  прийнято і опрацьовано Через  Програмний   комплекс  «Інтегрована  інформаційна   система   «Соціальна  громада»     про надання  державної соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сімям, допомоги  багатодітним  сімям допомог при народженні  дитини, допомоги  при усиновленні.

3 - заяви подано на  грошову  компенсацію «Пакунок  малюка».

76 - особам  прийняті  заяви  на субсидії  через програмний комплекс «Соціальна  громада».

11-  особам видано  довідки  внутрішньо переміщених  осіб.

52 –жителя  громади  отримали  консультації  під час виїзного  прийому  працівників  Шполянського  відділення Пенсійного  Фонду.

Кожного  тижня  на сайті Матусівської  сільської  ради в розділі  ЦНАП  проводиться  розміщення  тематичних  добірок  найпопулярніших   державних  послуг  з  Гіду.      Триває оформлення документів на призначення житлових субсидій на опалювальний період 2023 – 2024 роки.

Центр надає довідки згідно переліку  затверджених послуг.