З ДНЕМ СЕЛА СТАНІСЛАВЧИК!

Дата: 07.07.2023 09:53

Шановні жителі села Станіславчик! Щиро вітаємо вас з Днем села! Нехай сьогоднішній день наповнить ваші душі натхненням і радістю, зміцнить віру і подарує надію, нагородить терпінням, мудрістю, життєвими благами і щасливими миттєвостями. Нехай живе наше рідне село, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток будуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині. На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Багато хто з вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, чоловіків, синів, братів, друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. І ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовуючи всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану ПЕРЕМОГУ! Щиро віримо, що в наступному році День села ми святкуватимемо в мирній вільній Україні! Зі святом! Слава Україні!