З Днем фермера!

Дата: 19.06.2023 11:10

Фермер - не тільки професія, а життєве покликання. Праця фермерів - не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, спосіб життя, колосальна напруга сил і повна самовіддача. У фермерстві втілилися кращі риси господарювання – працьовитість, стійкість, природна кмітливість і завзятість, активна громадянська позиція, соціальна відповідальність і патріотизм.

Поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті фермери не  втрачаючи оптимізму продовжують професійно робити справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека країни. Сьогодні вони не лише підтримують тил, а й постійно допомагають захисникам, як продуктами, так і технікою. Дехто сам взяв до рук зброю, аби швидше вигнати окупантів з рідної землі.

Шановні фермери, велика вдячність вам за сумлінну працю і небайдужість, за відданість обраній справі! З професійним святом!