Відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Дата: 21.05.2023 09:33

Віру, надію, любов плекають у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним воїнам.

20 травня в Матусівській громаді відбувся благодійний концерт за участю гурту «Сузіря» та гурту «Матусяни». Пісня, мелодія, все, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали до сліз усіх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація, йдемо вірною дорогою до Перемоги під єдиним мирним небом.

Кожна зібрана гривня з суми 15020грн буде використана на потреби наших земляків, які служать в ЗСУ.

Наші кроки, наша згуртованість наближають таку жадану Перемогу!