У ВИШИВАНКАХ МИ - НЕЗЛАМНІ!

Дата: 19.05.2023 12:03

18 травня, у ДЕНЬ ВИШИВАНКИ, у  Матусівській ТГ долучились  до благодійної справи. У школах громади пройшов  благодійний ярмарок, який згуртував жителів громади та всю шкільну родину: учнів, вчителів, батьків. Територія біля освітніх закладів нагадувала величезний вулик. Було стільки цікавого і смачненького:  торти, пироги, тістечка, печиво, вафлі, бутерброди, напої – від такого різноманіття смаколиків розбігалися очі!   Ціни – символічні. Домашні страви охоче розкуповували не тільки діти,  а й батьки, вчителі та гості. Зібрані на ярмарку кошти будуть використані на потреби наших земляків, які служать у Збройних Силах України.

Діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших. Велика вдячність всім, хто з натхненням постійно долучається до благодійного ярмарку. Разом робимо все, що можемо для нашої ПЕРЕМОГИ!