Радіодиктант про мінну безпеку від Пса Патрона

Дата: 03.04.2023 09:13

У вівторок, 4 квітня, відбудеться радіодиктант для дітей про мінну безпеку. Захід організовано до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки.

Текст диктанту читатиме на хвилях "Українського радіо" актор Михайло Карпань. Саме він озвучив Пса Парона в однойменному мультику.

Радіодиктант почнеться о 15:00. За двадцять хвилин до цього відбудеться розмова з рятувальником щодо забруднення України вибухонебезпечними предметами.

Трансляцію можна буде прослухати на FM-частоті, сайті або в мобільному застосунку "Українського радіо", а також у додатку "Дія".

Перевірка диктанту буде доступна після його завершення в соцмережах та на сайтах радіо, ЮНІСЕФ і ДСНС.

Діліться  світлинами з дітьми, які пишуть радіодиктант з хештегом "СпільноДиктант".