Підсумки    роботи    відділу   ЦНАП   за    2022рік.

Дата: 15.03.2023 13:06

За   рік роботи   у  2022 році  відділом  ЦНАП  Матусівської  сільської  ради  надано  3341 послуг .

У  відділі ЦНАП  працює    державний  регістратор  який  провів  у   2022 рік  – 806  реєстраційні  дії  у сфері Державної  реєстрації  речових  прав на  нерухоме  майно, 74 -  реєстраційні  дії у сфері  Державної  реєстрації   юридичних  осіб, фізичних  осіб- підприємців, надходження  до бюджету  громади  склали     153340.00  за  2022р.

8 особам проведено  вклеювання  фотокартки при досягненні громадянами 25-ти або 45-річного віку.

61  особі  проведено  реєстрацію  місця  проживання.

105   видано  довідок  про  реєстрацію  місця  проживання.

95   витягів  про реєстрацію  місця  проживання.

5   осіб  отримали   матеріальну   допомогу  на лікування   згідно  програми  «Турбота» Матусівської  сільської  ради.

279  заяви  прийнято і опрацьовано Через  Програмний   комплекс  «Інтегрована  інформаційна   система   «Соціальна  громада»     про надання  державної соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сімям, допомоги  багатодітним  сімям,   допомог при народженні  дитини,  призначення  субсидій.

436  особам    проведена   реєстрація  і  видача довідок   внутрішньо  переміщених осіб.

326  заяви  прийнятті  для  призначення  щомісячної  адресної  грошової допомоги внутрішньо  переміщеним особам. Електронні  копії   документів  прийняті  через  «Соціальну  громаду»  відразу   потрапляють    до  управління  соціального  захисту  населення  райдержадміністрації, що   скорочує  час  прийняття  рішення  по  справах майже  вдвічі.

2  заяви подано на  грошову  компенсацію «Пакунок  малюка».

398   особам  до органів соціального  захисту населення  в паперовому вигляді передано   справи для  призначено житлових субсидій на скраплений газ в автоматичному  режимі.

124  особам  прийняті  заяви  на субсидії  через  програмний комплекс «Соціальна  громада».

В  2022 році   проведено  підключення  до бази  ( ДІАМ) з   присвоєння  адреси  об’єкту нерухомого  майна.

Кожного  тижня  на сайті Матусівської  сільської  ради в розділі  ЦНАП  проводиться  розміщення  тематичних  добірок  найпопулярніших   державних  послуг  з  Гіду.      Триває оформлення документів на призначення житлових субсидій на опалювальний період 2023 – 2024 роки.

Центр надає довідки згідно переліку  затверджених послуг.