Весна - час великого прибирання!

Дата: 13.03.2023 11:28

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Матусівської територіальної громади! Почалася весна – і всі ми маємо багато клопотів, але не варто забувати, що кожного року о цій порі проводяться роботи з прибирання населених пунктів. Благоустрій будь-якої території – дуже важлива справа. Не має значення, прилягає ділянка до вашого будинку, підприємства або до нежитлової будівлі, в кожному разі - це повинно бути джерело  емоцій, яке формує позитивну думку про власників цієї території. Всім нам приємно жити в чистих та затишних населених пунктах. Звертаємося до всіх мешканців громади із закликом не залишатися осторонь та приєднуватися до заходів з благоустрою, адже чиста громада – це, насамперед, показник культури мешканців, які проживають в ній. Весна – час нашій громаді квітнути!