9 березня – 209 років від дня народження українського Пророка Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2023 10:32

Сьогодні в Матусівській громаді вшанували пам'ять Великого Кобзаря, українського поета, письменника, художника, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста,  людини, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості тісно пов’язаної із стародавньою козацькою культурою і звичаями України. До підніжжя пам’ятника Кобзареві лягли квіти, як символ вдячності та пошани від усієї Матусівської громади.

Життя і творчість українського генія, надихало не одне покоління наших співвітчизників на боротьбу за волю й незалежність України. І сьогодні, під час повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією, заклик “Борітеся – поборете!” залишається актуальним.

Духовний заповіт Пророка української нації житиме у віках та слугуватиме моральним орієнтиром для українського народу.