У 2023 році спеціалісти Пенсійного фонду продовжують виїзні прийоми громадян у Матусівській громаді

Дата: 18.01.2023 11:59

17 січня у відділі «Центр надання адміністративних послуг Матусівської сільської ради» виїзний прийом громадян провела головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №9 головного управління Пенсійного фонду України у Черкаській  області Наталія Бондаренко. В ході виїзного прийому до фахівця Пенсійного фонду звернулось 9 осіб. Це пенсіонери, які перебувають на обліку в управлінні та майбутні пенсіонери. Під час проведення особистого прийому ставились питання щодо роз’яснення окремих норм чинного пенсійного законодавства, визначення права на призначення та перерахунок пенсій, отримання пенсійних посвідчень, тощо. Всі порушені питання вдалося вирішити під час проведення прийому. У ході спілкування відвідувачам було запропоновано активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що пропонує Фонд, зокрема, користуватися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України.