Україна соборна. Разом до Перемоги!

Дата: 21.01.2023 13:41

Проголошення соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі, що увінчав соборницькі прагнення українців, розділених кордонами тогочасних імперій. Сьогодні, через трохи більше століття після проголошення Акту Злуки, ми обʼєднані у відстоюванні своєї незалежності і держави.  Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Україна звільнить усі території, захоплені ворогом! Соборність – мета Перемоги!

З нагоди Дня  Соборності України працівники Матусівської сільської ради хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих воїнів, які віддали життя за вільну, незалежну та соборну Україну. «Ми зібралися біля могил наших Героїв, бо маємо пам’ятати ціну нашої Соборності. Історія вчить, а війна підкреслює, що лише в єдності  наша сила. Сьогодні, коли триває війна, нас всіх має об'єднати прагнення до відновлення територіальної цілісності нашої держави та перемоги над ворогом. Цьогорічна кампанія до Дня Соборності України проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!», тож і надалі тримаймося разом! В єдності – наша сила! Разом ми переможемо!», –  сказала голова громади Леся Шаповал біля могил полеглих земляків.