Нарада з директорами освітніх закладів

Дата: 16.01.2023 10:51

На минулому тижні за участю сільського голови Лесі Шаповал відбулася виробнича зустріч з директорами та педагогічними працівниками освітніх закладів громади. Під час зустрічі розглянули питання  фінансування освітніх закладів у 2023 році, порядок ведення обліку дітей дошкільного віку, шкільного віку та учнів; також обговорили роботу закладів освіти в період опалювального  сезону, порядок атестації педагогічних працівників та окреслели основні завдання на другий семестр навчального року.

Колеги мали можливість обмінятися досвідом роботи, визначити проблемні питання  у діяльності освітніх закладів та шляхи їх вирішення.

За результатами наради увагу директорів було зосереджено на низці конкретних заходів щодо створення необхідних умов для забезпечення надання доступних та якісних освітніх послуг кожній дитині  Матусівської громади.