Дорога громадо, з Новим 2023 роком!

Дата: 31.12.2022 20:38

Важкий та трагічний для українців  2022 рік, який приніс війну на нашу землю, руйнування і пожежі у наші домівки, болючі втрати у наші родини, уже завершується.  Цей рік – великого подвигу та безмірної жертовності – спонукав нас переосмислити те, як живемо, чого хочемо і що для нас найцінніше в житті. Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого незламного народу! Але незважаючи ні на що, ми вистояли! Не втратили віри та мужності! Ми об’єдналися, стали незламними та нездоланними. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для всіх українців, для своєї рідної землі. Нехай справдяться наші сподівання, адже все залежить від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

Нехай прийде у новому році переможний мир, запанують любов, злагода і достаток в нашій незалежній Україні!

Ми - сильні! Ми - Україна! Ми -переможемо!