Уклінна вдячність вам, волонтери

Дата: 05.12.2022 19:17

З нагоди Дня волонтера в Матусівській сільській раді відбулась зустріч працівників місцевого самоврядування з представниками спілки волонтерів Шполянщини. Серед присутніх були Галина Лоцман, Лілія Усик та Надія Коваль. Голова Матусівської ТГ Леся Шаповал вручила волонтерам подяки та висловила слова вдячності за добро, за людяність, безкорисну працю.

Леся Володимирівна зазначила, що волонтери витрачають свій час на те, щоб допомогти, демонструючи силу українського духу, котрий неможливо зламати. Волонтери є потужною таємною зброєю ЗСУ, на яку зовсім не розраховував ворог, плануючи наступ на Україну. Жителі Матусівської громади також  не залишаються осторонь, вони вносять часточку своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

Уклінна вдячність вам, волонтери, за жертовність в ім’я України! Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш Український народ неодмінно здобуде ПЕРЕМОГУ в цій війні!